Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha bemegyek a sebészetre...

Ha bemegyek a sebészetre benőtt körömmel 100% hogy fognak szurit adni a lábujjamba?

Figyelt kérdés
Akkor is ha nem kérem? Esetleg van más megoldás az érzéstelenítésre?

okt. 13. 08:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esteleg létezik h csak felületes érzéstelenítést csinálnak? Pl. spray vagy vmi kenegető?
okt. 13. 08:51
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Csak szeretnéd. Állami sebészeten simán lehet, hogy nekiesnek anélkül és még le is csesznek, ha jajgatsz. (Valós, velem megtörtént eset.)
okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Államiban voltam, úgy beledöfték az injekciót, hogy izzó vasnak éreztem.


Másik lábujjal magánba mentem, lézeres körömágy műtétre, ott nagyon óvatosan adták be az injekciót, alig éreztem. Megérte az 50ezret, minden egyes forintot, azóta nem nőtt be a köröm.


Erre nem jó a felületes érzéstelenítő.

okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként próbálj ki előbb egy gyógypedikűröst, kérdező. Valószínűleg sokkal kellemesebb élmény lesz, és jó eséllyel meg is tudja oldani a problémát.
okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Gyógypedikűrös biztos nem ad szurit.
okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%
Ha kezeden van, akkor biztos nem.
okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!