Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor pelenkáznak be valakit...

Mikor pelenkáznak be valakit egy kórházban, és hogy zajlik a pelenkázás?

Figyelt kérdés
Például lábtörés esetén. Inkább katétert/ kacsát adnak, mint pelenkát? Milyen időközönként van a csere?

ma 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

en voltam pszichiatrian pelenkazosakkal egyutt. fingoztak, befostak, szartak, hugyoztak. Igazi francia Parizs ettermi illat volt bent. Mely levego majd lassan kifujni. Az ember azt hinne hogy hozzaszokik az orr ehhez, de sajnos nem. A pelenkazast a noverkek nem szeretik hacsak nem magan akkor meg ... na mindegy.


Allamiban nagyon nem mosolyognak, mert te vagy a 24-ik akinek a szarjat kell kiszedni, kitorolni a segget, de lehet ugy is hagyjak, majd masik pelenka, ami alig van felteve, es ha beszart akkor le is van cseszve. Valamikor meg ha tele van szarral a pelenka ki sem cserelik. Nalunk igy mentek a dolgok. Gondolom a neurologian ennel durvabb volt a stroke szinten. Ott a sajat szarjaba halt meg az ember nem pedig a gondba. Pszichiatrian neha nekunk kellett szolni, hogy csavo nem marad csendbe es olyan hugy meg fos szag van, hogy kibirhatatlan, es rohadt meleg van, imadnivalo volt. Arrol nem beszelve zart osztaly tele volt. Athoztak nyiltra oket, akiket le is kotoztek. Fu... de szep emlekek, nosztalgia. Csepp konny esett le az arcomrol most mosollyal.


Hajra TB egeszsegugy, hajra TB noverek!

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lábtörés esetén??begipszelik és viszont látásra.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenben osztom az 1 es válaszát .Én is voltam stroke osztályon, intenzíven ,meg katéterezve pelenkázva is .A körülményekhez képest mindenkit elláttak a nővérek.
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!