Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fájó benőtt körömmel hová...

Fájó benőtt körömmel hová forduljak?

Figyelt kérdés

Háziorvos és ő tovább küld a sebészetre?

Olvasgattam, hogy valakinek megcsinálta a háziorvos, ilyenre is van lehetőség?


Mi ennek a menete?


Mennyire fáj a műtét után? Futár vagyok szóval elég sokat szoktam gyalogolni.



Kicsi sejt szaporulat (vad hús) is lett a nagy lábujjam mellet ráadásul mind a két lábamon.


Egy kissé szűk cipőt próbáltam betörni és talán jobban le is vághattam a köröm szélét a kelleténél pár hete.


Már lassan a járás is kellemetlen.



tegnap 20:33
 1/4 anonim válasza:
70%
Szerintem egy szimpla pedikűrös is megcsinálja neked, de érdeklődj vannak kifejezett gyógypedikűrös is. De házi orvos is biztosan beutal valahova, csak nem biztos hogy úgy fájdalom mentes lesz. Innentől egyébként majd inkább csak reszeld ott a körmöd, mert különben minél többször befog nőni. Én magamnak már megtanultam kivágni. Egyébként a dunsztkötés is segíthet. Vad hús miatt viszont komplikáltabb lehet a helyzet, szóval én felkeresném a házi orvost első körben. Illetve érdekesség, hogy erre külön van már lézeres kezelés körömbenövés ellen. Meg krémet is lehet rá kenni, hogy kicsit egyhintse a fájdalmat, az a lényeg picit puhuljon meg a köröm
tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sebészetre beutaló nélkül. A háziorvos aligha fog nekiállni operálni.
tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha magán sebészetre mész mert a TB alapúra csak 3 hónap múlvára adnak időpontot
tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sürgős esetben nyilvánvalóan nem kell időpont, és a sebészet az pont ilyen.
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!