Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy kórházban tényleg a...

Egy kórházban tényleg a vadidegen emberekkel kell aludnom?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam kórházban de az valami hihetetlen rossz lehet hogy teljesen ismeretlen vadidegen emberekkel kell egy szobába lennem és velük kell aludnom, aki lehet hogy horkolni fog vagy szuszogni fog, büdös idióta lesz és még sorolhatnám, aki volt már kórházban az írja már le hogy milyen érzés ez, milyen dolog ez?
ma 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:

be is mutatkozhatsz nekik, akkor nem lesznek vadidegenek :D

mire gondoltál?

ma 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor így voltam kórházba, hogy időpontra mentem akkor nem akut problémáim voltak, egy olyan kórterembe kerültem ahol mindenki csak a gyors műtétje miatt feküdt benn 1 nap megfigyelésre. Senki nem volt ott szívesen, de jól elbeszélgettünk.


De voltam már intenzíven is infarktusom után, na ott nem volt ilyen jó. Tőlem jobbra lélegeztető gépen feküdt egy beteg, tőlem balra meg több órán keresztül egy halott ember feküdt, mire elvitték. Na az sokkal rosszabb volt.

ma 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Justinianus ***** válasza:
Lehet, hogy másnak te leszel büdös idióta...
ma 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En voltam kórházba, én voltam , aki horkolt. Nekem sem volt jó , hogy miattam mások nem tudtak aludni , emiatt nem mertem napokig aludni
ma 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1. Hogy már külön egyágyas szobában vannak az emberek....
ma 03:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz,biztosan meg tudják oldani.
ma 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!