Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vashiányos vérszegény vagyok....

Vashiányos vérszegény vagyok. Ha Ferrograd Folic filmtabbletta mellé, B12 Ankermann és folsavat is szednék,jobb lenne e a vashiányom?

Figyelt kérdés
ma 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban csak vashiányos vagy, akkor a vas pótlása elég. A ferrograd folicban egyébként van folsav is.

Ha B12 hiányod is van, akkor a B12 szedés segíthet, igen.

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy B12 hiányom is van e. Azért kérdeztem a folsavat is. mert a betegtájékoztatóban az van, hogy ne szedje a folsavat, ha B12 hiány áll fen.Azt hogyan tudhatom meg?
ma 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Vérkép kimutat bármilyen vitaminhiányt. Én is vashiányos vérszegény vagyok csak maltofer folt szedek. Szedtem b komplex vitamint is.
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!