Jogilag megtehetem?

Figyelt kérdés

Sztk-n belül járok hasi uh-ra és mell uh-ra ,ugyanaz a doktornő , 3 éve kell fél évente kontrollra járnom,de mindig bunkó.

A mellem tele van fájó cisztaval,kérdeztem le lehet e szivatni..erre a válasz ,de bunkón,hogy akkor nem maradna melle..

A múltkor nem jó volt a gép,nem jó volt a felbontása ,mert előttem beszélték az asszisztenssel , de azt mondta, aaahhh most úgyis mindegy.. rák megelőzése miatt járok , nekem nagyon nem mindegy.

Tehát ha kérek időpontot ,kérhetem magam máshoz?

Magyarázkodnom kell?


ma 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szabad orvosválasztás van. Ahhoz mégy,akihez akarsz.
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ki van írva az orvosok fix rendelési ideje, akkor kérhetsz időpontot a másik orvos rendelési idejére. De ha nincs, akkor nem tudhatod előre.
ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még nem kértem időpontot , előbb megszerettelek volna benneteket kérdezni,hogy szabad e ilyet csinálnom.

Azt hiszem van még ezen a doktornőn kívül 3 doktornő.

ma 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
mivan? hát amikor kérsz időpontot ott úgyis megmondják, hogy tudsz e. De igen, ha mindannyian ugyan ott rendelnek, ahova tartozol, bárkihez mehetsz.
ma 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az orvos kicsit bunkó volt. De egy picit igaza is lehet;

Nekem is tele volt cisztával a mellem fiatalabb koromban, jártam is ez miatt rendszeresen uh-ra és mammográfiára. Az orvos azt mondta, ez egyrészt rossz hír, mert nagyobb baj is lehet belőle, másfelől viszont jó, mert szép feszesek maradnak a melleim. Akkor azok is voltak. Aztán a változókor után maguktól eltűntek a ciszták, - és szép lassan, velük együtt a melleim is... Mára szinte csak két zacskó maradt belőle :( :(

ma 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérheted persze, csak ha a gép nem jó, akkor egyrészt mindegy, másrészt nem mindenki néz emlőt ultrahanggal. De kérdezz rá. Amúgy egy radiológus nem fog tudni arra válaszolni, hogy leszívható-e, az nem a kompetenciája.
ma 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!