Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valakinek munkaidőben kell...

Ha valakinek munkaidőben kell pl vérvételre menni azt hogyan oldja meg a munkáltatóval?

Figyelt kérdés
De lehet más olyan vizsgálat amire időpontot adnak. Arra a napra betegállomány? Vagy hogyan müködik ez a valóságban bejelentett munkahelyen? Nem voltam még ilyen helyzetben...
tegnap 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk el szoktak engedni ilyenekre, nem gond.
tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem betegállomány, szabadságot kell kérned, az ilyen esetekben a munkáltató nem szokott szórakozni, megadja a szabadságot rá :)
tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Ha valaki beteges, ct re megy, vervetelre stb stb, azokon a napokon nem kérhet mindig szabadságot..

tegnap 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha annyira sok, és más más napokra van időpontod, akkor kérj táppénzes papírt azokra a napokra..... 2-es voltam
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én ledolgoztam előtte vagy utána, ha sok volt a munka. Ha kevés, akkor a meglévő túlórából beírták, míg távol voltam. Ha egésznapos volt a vizsgálat, akkor pedig szabadnapot vettem ki.
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Én vagy lecsúsztatom, vagy a háziorvossal kiíratom magam arra a napra. Megmondom, hogy máshogy nem tudok elmenni a vizsgálatra. Mindig gond nélkül kiír.
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Én általában olyan napokra kérek időpontot, ahol szabad a reggeli első időpont, de mindenképpen a rendelés első órájára, és amennyivel később érek be, annyival később megyek haza.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz elmész és kiír arra a napra.
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lecsúsztatja.
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!