Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Helicobacter teszt elvégezteté...

Helicobacter teszt elvégeztetéséhez kell venni valamit a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
Bajcsyba megyek
ma 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a fújós?

Ha jól emlékszem, 2 decis gyümölcslét kellett vinni, abba kutyultak valami port, azt kellett meginni.

És reggel nem volt szabad mentolos fogkrémmel fogat mosni.

Ja és valahány nappal előtte abba kellett hagyni a savcsökkentőt. Én is a Bajcsyban voltam.

ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most kutatok az agyamban, hogy azt a port nekem kellett patikában vennem, és vinnem magammal, vagy ott adták a vizsgálathoz, de nem emlékszem.
ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ah, köszönöm! Igen, fújós. Egyszer már én is voltam, ugyanígy emlékeztem, csak abban nem voltam biztos, nekünk kell-e megvenni azt a port, amit belekutyúlnak az italba
ma 15:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sem :D
ma 15:39
 5/6 A kérdező kommentje:
FYI: felhívtam egy közeli patikát, azt mondják, nem kapható az a bizonyos por (úgyhogy valószínűleg ott adják)
ma 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így rémlik
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!