Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki tud Nyíregyházán vagy...

Valaki tud Nyíregyházán vagy környékén jó fogorvost aki csinálna fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Már egy ideje keresgelek de csak nagyon dragan talalok. Nem akarok annyira sokat kolteni ra mivel meg tanulo vagyok igy osztondijbol kell gazdalkodnom. 100 ezer körül van valaki aki jol megcsinalna ezert az arkategoriaert? (ugy ertem kezelessel belevonva persze tudom hogy ez egy kicsit alacsony ar de tenyleg nagyon szukos a keretem, valamint baratnomnek is eleg alacsony aron csinaltak csak az o fogorvosa mar nem dolgozik). Minden ajanlast elore is koszonok

szept. 6. 19:02
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ezt alacsony aron magánrendelobe nem fogod tudni megoldani szerintem. Ha azota viszont sikerult ird le, hogy hol mivel nekem us szuksegem lenne ra.
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!