Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy van a tenyeremen, de...

Anyajegy van a tenyeremen, de elestem és lehorzsolódott. Most mi lesz? Ez veszélyes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 11:53
 1/4 anonim válasza:

Nézesd meg orvossal!

Én a helyedben megkérdezném azt is, hogy le lehet-e vetetni. Ha igen, szerintem csináltasd meg! A tenyér kényes hely, könnyen megsérül, jobb azt levetetni onnan.

2010. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem menj el orvoshoz biztos ami biztos. Érdekesek ezek az anyajegyek. Nekem rengeteg van, és ha elmegyek orvoshoz ellenőrzésre mert úgy látom, hogy valamelyik alakja megváltozott, akkor soha nem azt kell levetetnem, hanem mindig olyant ameyikre nem is gondolok, és semmi nem látszik rajta. Nekem is volt már olyan, hogy felsértettem és vérzett, de azzal nem volt gond, de azért menj csak el dokihoz.
2010. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kell nézetni orvossal.
2010. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! nyáron volt balesetem, leesett az anyajegyem is. Az orvos csak legyintett a traumatológián. azóta visszanőtt, ugyanolyan, mint volt.
2010. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!