Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van kötelező foglalkozás-egész...

Van kötelező foglalkozás-egészségügy (üzemorvos) középiskolai tanároknak?

Figyelt kérdés
Látás, hallás, vérnyomás stb.

aug. 15. 19:14
1 2
 11/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jaaa, én azt hittem most derült ki, azért nincs még kiváltva. Miért nem szeded?
aug. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Azért én még nagyon fiatal vagyok ilyen gyógyszerekhez. Mit szedsz, 10-es?

És egyébként mikor szokott lenni ez a foglalkozás-egészségügy? Tanév elején? Még semmi hírt nem kaptam róla, hogy menni kéne.

aug. 16. 09:05
 13/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
De ez nem korfüggő. Ha kell, akkor kell, nem véletlen,hogy javasolják. Nem az a megoldás, hogy önkényesen nem szeded és ennyi, hanem akkor legalább menj el másik orvoshoz és kérd az ő véleményét. Később nagyon meg meg lehet szívni.
aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Több kárt okoz, mint hasznot. Kardiológiára leghamarabb 3 hónap múlva lenne időpont.
aug. 16. 09:27
 15/15 anonim ***** válasza:
24 éves korom óta szedem. Már 15-16 évesen kellett volna, mert a magas vernyomas okozta a migrénes epizódokat az életemben... mióta szedem a bogyót, csak más miatt fáj a fejem. Egy vidotin komb nevű gyógyszert szedek, naponta 1 darabot.
aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!