Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fontos az egészségügyi kaparás?

Fontos az egészségügyi kaparás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, július 4. Én méhen kívüli terhességgel diagnosztizáltak,

2 hétig megfigyeltek, nem műtöttek nem adtak semmilyen gyógyszert. Magától fel szívódott. Ezután kellene az egészségügyi kaparás? Az orvos nem mondott semmi ilyet. Viszont olvastam

Hogy kellene. Azok válaszára vagyok kiváncsi aki jártas az ilyen ügyekben vagy ismerőse volt e már így!


aug. 15. 12:43
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem is értem eleve a kérdést. Most, ha itt valaki azt mondja kell az orvosod véleményének ellenére, akkor odamész és kiköveteled? Inkább azt javaslom, hogy keresd fel az orvosodat és vele beszéld meg, kérdezd meg.
aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem erre voltam kiváncsi, látom

Nem érted a kérdést. Olyanok válaszára vagyok kiváncsi akik voltak ilyen helyzetbe és hogy őket kaparták e vagy sem!

aug. 15. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
A megvastagodott méhnyálkahártya optimális esetben távozott/távozik a következő menstruáció során (illetve gondolom ilyenkor van egy soron kívüli "vetéléses" vérzés, amikor elhal/felszívódik az embrió), ezért nem írt elő. Ha nem áll vissza a ciklusod normálisan 3 hónap alatt (elhúzódó vagy fájdalmas vérzés stb.) akkor menj visza az orvoshoz. De ha ennyire bizonytalan vagy, hogy már a 2. kérdést írod ki, akkor menj vissza soron kívül vagy hívd fel.
aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem pcos miatt 3-5 hónapba telik még megjön a menzesz. Ha pedig megjön akkor elhúzódik 1-1,5 hónapig. Sajnos nem fogadnak soron kívül. Endokrinologiára járok ahova csak novemberre van idopontom a kórházba ha foglalók idopontot az minimum november akkor mindegy ha az endokrinologara megyek vissza. Csak kérdés volt, ami felvilágosít mert nem kaptam semmilyen beszédet az orvostól csak hogy méhen kívüli ha nem szivodik fel műtét. De sikerült felszivodnia :)
aug. 15. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!