Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi kaparás?

Egészségügyi kaparás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 24 éves 1 gyermekes anyuka vagyok (természetes úton született) 7 hetes terhes voltam kb tegnap amikor reggel vérezni kezdtem..Kórház, UH ahol semmit nem láttak a méhében már akkor,azt mondták mivel még nem volt UH-val igazolva a terhesség lehet nem is voltam,vagy ha igen nagyon pici volt és a vérrel távozott. Kaptam méhösszehúzó cseppet,azt mondta a doki ha nem javul a vérzés vasárnap (holnap) menjek be,hívjam fel és megcsináljuk az egészségügyi kaparást..A vérzés csillapodott,de még mindig nagy darabokban alvást vér jön belőlem

Holnap hívom a dokit,DE

Ha azt mondja kaparás,mire számithatok?😞 Nagyon félek tőle ..fogok érezni belőle valamit?Mivel tágitanak majd ki?

Tudom,hogy szült s nem szült nőknél más a procedúra. Köszönöm ha segítetek a felkészülésben


júl. 27. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Úgy tudom, hogy az egészségügyi kaparás altatásban történik, tehát abból semmit nem fogsz majd érezni.


A tágítás pedig úgy fog zajlani, hogy órákkal előbb befektetnek, és a méhszájadba helyeznek egy vékony pálcát, amely a testnedveket felszívva duzzadni kezd, és szép fokozatosan tágít ki. Ha pedig fém pálcákkal csinálják, akkor azokat cserélgetik időnként. Ez a folyamat van akinek egyáltalán nem fáj, másoknak kellemetlen, vagy fáj is (egyéni fájdalom tűrő képesség is benne lehet, hogy ki hogy éli meg).

júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm!😊
júl. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!