Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beszeditek azt, amit az orvos...

Beszeditek azt, amit az orvos felír gyógyszert?

Figyelt kérdés
aug. 12. 13:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hat az teljesen mas sztori.
aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Na tessék...
aug. 12. 14:47
 13/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kerdesben is mar leirhattad volna, h ez a szitu.
aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mert a kérdés az volt, hogy ti beszeditek-e. Én nem nagyon szoktam beszedni semmit, amit orvos ír. Ezt meg pláne nem fogom, mert kiütném magam normális vérnyomással...
aug. 12. 15:22
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri 148-as vérnyomásra nem ad egy doki se vérnyomáscsökkentő gyógyszert.

Mivel nem szoktál az orvosokra hallgatni, van ott valami más is, csak elhallgatod, hogy mindenki azt mondja, hogy igazad van, ne szedj gyógyszert.

aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sajnos van olyan orvos, aki egyszeri alkalommal is ad magas vérnyomásra gyógyszert, de nem igazán jó ötlet. Alapból a kérdésre az a válaszom, hogy én beszedem, ha felírja az orvosom, de ilyen helyzetben még nem voltam.
aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem mindig. Szíre-szóra felírnak minden francot, ami nem is feltétlen kell. Sokszor kezelik csak a tünetet ahelyett, hogy a probléma okát találnák meg.
aug. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Be.
aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem kell, akkor ne szedd be. Általában teljesen normális, ha orvosnál magasabb. Ha emiatt aggódsz, akkor vezess vérnyomásnaplót.


Amúgy ha magasvérnyomás betegséged van és amitt írnak fel gyógyszert, akkor azt életed végéig kell szedned... Szóval ez nem olyan, hogy felírták, beszedem, aztán ha elfogyott, akkor meggyógyultam.

aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A gyerekorvosunk homeopata volt. Amit ő írt fel, azt sosem adtuk a gyereknek, mert tök felesleges...
aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!