Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beszeditek azt, amit az orvos...

Beszeditek azt, amit az orvos felír gyógyszert?

Figyelt kérdés
aug. 12. 13:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha már elmegyek orvoshoz, akkor logikus, hogy azért mert azt szeretném ha javasolna valamit, amitől meggyógyulok. Miért ne szedném be??
aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Csak a jogsi meghosszabbításáért mennél, erre egy vérnyomáscsökkentő recepttel jönnél ki... nagyon morcos lettem, inkább veszek egy kombinált bérletet!!
aug. 12. 13:52
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

#2

Kombinalt kondi es uszodaberletet, ugye? Jo otlet, a vernyomasproblemakat elso korben eletmodvaltassal kene megprobalni helyrerakni, nem gyogyszerrel. A taplalkozasodat is rakd helyre.

aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűleg azért, mert magas a vérnyomásod.

Megteheted, hogy nem veszed be, élsz így tovább amíg egy infarktust vagy agyvérzést kapsz. Ez a te döntésed. De ha mindez vezetés közben történik, akkor mások is meghalhatnak, mert neked nincs kedved kezelni a magas vérnyomásodat. Ha te nem is halsz bele a balesetbe, de más súlyosan megsérül, netán meghal, akkor mész a börtönbe.

aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
BKK bérletre gondoltam #3. Járok inkább BMV-vel (busz-metró-villamos)!!!
aug. 12. 14:01
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Nyugoggyá' meg, attó' megnyugszó'!


És a vérnyomásod is lentebb megy.


A vérnyomással nem érdemes szórakozni. Magaddal baxol ki, ha az érfalaid állandóan hatalmas vérnyomásnak tartanak ellen, éveket vesztesz az életedből. Cserébe kapsz 1-2 gyógyszert, nem is drágát, szépen megszokod, hogy szeded, veszel egy adagolót, abba akár négy heti adagodat is belepakolod egy csendes vasárnapi reggelen, és ennyi dolgod van vele.


Most ilyen életmódváltás, mozgás, meg a mentális egészséged - ilyenekkel nem is jövök... Pedig lenne mit piszkálni, ha besértődsz egy magasvérnyomás-diagnózison!

aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy es mennyi plusz kilo van rajtad?
aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok, 183 cm magassághoz vagyok 71 kg. Szerintem nincs felesleg!
aug. 12. 14:10
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Az kemeny, ennyi idosen pluszsuly nelkul vernyomasgyogyszert kapni. A helyedben komolyan elgondolkodnek, min kell valtoztatnom, h megerjem a 40-et. Hacsak nem a doki volt tulbuzgo. Mered a vernyomasod es tartosan magas? Amugy mi a magas nalad?
aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Itthon átlagosan 115/65 a vérnyomásom. Az orvosnál egyszeri alkalommal 148/77 volt, ugyanis időpontra mentem és majdnem elkéstem.
aug. 12. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!