Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan érvényesítsem az...

Hogyan érvényesítsem az érdekeimet, ha nem kaptam megfelelő ellátást?

Figyelt kérdés

Örökletes vérnyomás problémából kifolyólag megszédültem 6 héttel ezelőtt és elestem, nagyon csúnya csuklótörést szenvedve, ami már elég szépen gyógyul, de még nem tudok írni tollal a jobb kezemmel.


Egy alkalommal szóltam már a háziorvosomnak, hogy a vérnyomás stabilizáló gyógyszert legyen szíves kiírni, de nem tartotta fontosnak. Ebből kifolyólag is következhetett be a baleset részben.


Így persze munkaképtelen voltam egy ideig és várom, hogy jobban legyek, de anélkül a gyógyszer nélkül nem biztos, hogy hosszú távon egészségesen funkcionálna a szervezetem.


Mi lenne a helyes teendő?



aug. 4. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs ,hogy vérnyomás stabilizáló .A vérnyomás állandóan változok.
aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valahogy be kell persze állítani. Régebben volt vérnyomás mérő itthon (amikor anyukám már súlyos beteg volt és kellett,) de az már elromlott.


Kedves 1-es! Szabad megkérdezni, hogy honnan vannak az egészségügyi ismereteid? Családban folytatott valaki esetleg egészségügyi tanulmányokat?

aug. 4. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdező biztos ledoktoráltál azért vagy ennyire doktorandusz vagy mégse azért vagy itt?
aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy vérnyomásmérő, es nézegesd. Egyébként honnan veszed, hogy vernyomas problémáid vannak? Mi az, hogy örökletes vernyomas probléma? Miért van?
aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Venni kell egy vérnyomás mérőt. Másképp nem lehet. Mérni és leírni, majd elvinni a házi orvosnak.
aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!