Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy közöljem tisztelettel...

Hogy közöljem tisztelettel teljesen az orvossal hogy igen alacsony a fájdalom küszöböm?

Figyelt kérdés

Kapok egy injekciót és ordítanék. Általában halálra sápadok és hatszor megkérdezik hogy biztos jól vagyok-e. És most valószínűleg fogok kapni egyet vagy többet.

Nem tehetek róla, hogy ez van.

A felépülés egy vágás után nem fáj annyira mint az injekció.

35 éves vagyok ha ez jelent valamit.



júl. 28. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így, ahogy ide leírtad.
júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi van, ha elküldenek emiatt a pszichiátriára? Vagy max még egy nyugtatót is kapsz?

Senki sem szereti a hisztiző felnőtteket. Még a gyerekre is keményen rászólnak minálunk.

júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy szédülni szoktál a tűtől. A legtöbb helyen leültetnek vagy lefektetnek ilyenkor. Az ordítást ne mondd és ne is ordíts. Hallottam már olyat, hogy lidokainnal érzéstelenítik a szuri helyét, de ez inkább a gyermekorvosnál meg a fogorvosnál fordulhat elő.
júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon fáj az érzéstelenítő injekció. Nagyon ritkán adnak előtte lidokain spray-t. Nem szoktam mondani, hogy baromira fáj, csak olyan ijesztő fejet vágok például fogorvosnál, hogy az valami brutális lehet, mert mindenki megijed. Máshol nem szoktam kapni szurit.

Holnap ha adnak is akkor is hason fekvő leszek nem fogják látni a fejem. Csak nyögök.

júl. 28. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Az egészségügyi törvény biztosítja a betegnek a fájdalomcsillapításhoz való jogot.
aug. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!