Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudom hivatalosan kikérni...

Hol tudom hivatalosan kikérni a boncolási jegyzőkönyv másolatát?

Figyelt kérdés
Sajnos nem voltunk összeházasodva, így élettársam szülei kapták meg a papírokat. Annak ellenére, hogy én találtam meg páromat holtan, megtagadják a jegyzőkönyv átadását. Hol tudom kérni, hogy én is láthassam pontosan miben halt meg hirtelen és fiatalon a párom?
júl. 28. 05:30
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Először is, őszinte részvétem.

Másik: ezek szerint nem vagy jóban a szüleivel, nem osztják meg veled az infót?

Ha vannak tanúid, hogy együtt életek, akkor esetleg ügyvéd segíthet ebben.

júl. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Részvétem!

Szerintem sehogy, mert semmilyen rokoni kapcsolatod nincs vele, legalább kell egy regisztrált élettársi kapcsolat, de lehet még akkor sem, esetleg a szüleitől tudod elkérni, ha hajlandóak egyszer beadni a derekukat. Lehet tényleg egy ügyvéddel kellene beszélned.

júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És volt valami papír arról, hogy élettársak vagytok?
júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is a jegyzőkonyvet de szerintem mar az is segíteni ha csak szoban elmondanák hogy mi történt vele. Nem lehet velük beszélni?
júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem volt semmiféle papírunk. Szeptemberben lett volna az esküvőnk.

Sajnos a szülei nem mondanak semmit. "csak" annyit, hogy szívelégtelenség. De semmi mást.

Érdekelne a halál időpontja, mit találtak a szervezetében, szóval minden is.

júl. 29. 11:32
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyen infót nem fogsz tudni megkapni akkor senkitől, max ha a szülei mégis belemennek egyszer.
júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!