Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Törvényes lehet az, hogy a...

Törvényes lehet az, hogy a lakhelyemtől 350 km-re lesz nagy műtétem, és a kórház által meghatározott előzetes vizsgálatokat a lakhelyemen nem végzik el?

Figyelt kérdés

Az országon belül.

Vagyis 350 km-re járkáljak az előzetes vizsgálatokra....


júl. 15. 17:13
 1/6 Thunderfairy ***** válasza:
67%
Na, megjön a Fideszes vílág következménye. Lehet ez még rosszabb is ha ők maradnak. Gyerünk Fideszesek, bégesetek csak tovább.
júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Miért is kéne máshol elvégezni? Hiszen a 350 km-re lévő orvos fog műteni, mindenkinek jobb, ha ő, illetve általa ismert orvosok általa ismert gépekkel vizsgálnak meg, aminek az eredményéből már ránézésre tudja, hogy mi van. Ha egy másik kórházban idegen orvos más géppel vizsgál meg, az lehet, hogy számára nem olyan egyszerű, illetve a másik orvos könnyen elcseszheti a paramétereket, ami miatt semmit sem ér a lelet. Én is jártam már így Budapesten belül, egyik kórházban megvizsgáltak, majd mondják, hogy menjek át egy másikba. Átmentem, mutatom a leletet, de ők abból nem látnak semmit, ami a panaszokkal kapcsolatos, megvizsgálnak újra. Abból egyből tudtak diagnózist adni. Szóval hidd el, neked is jobb ha ott végzik el a vizsgálatokat.
júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Törvényes, csak kicsit etikátlan, de ne aggódj, mert ez mindenhol így van. Viszont, ha máshová van beutalód, akkor el kell látniuk.
júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyet csak életmentés esetén végeznek el,hogy felkészüljenek a beteg állapotára.A fogadó kórház még kér is ilyet előtte.Pl.sztrók.

Egyébként minden kórház ragaszkodik a gépein elvégzett vizsgálati eredményeihez.

júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

„Egyébként minden kórház ragaszkodik a gépein elvégzett vizsgálati eredményeihez.”



EZ A LEGSZÁNALMASABB EGY ENNYIRE PICI ORSZÁGBAN!


Hogy az állam, a kormányzat azt sem tudja garantálni, hogy egyforma gépek legyenek, és a megyei nem fogadja el a (modernebb géppel felszerelt) „kiskórház” eredményét, a pesti kórház nem fogadja el a megyei eredményét, a még nagyobb pesti kórház nem fogadja el a kisebb pesti eredményét.



EZ MÁR ELMONDHATATLANUL SZÁNALMAS ÉS NEVETSÉGES.

júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
#5: Ez az valóban. Nálunk is akárki jön, küldik röntgenre, hiába van neki, nem jó a máshol készült felvétel, ennek inkább finanszírozási okai vannak szerintem.
júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!