Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sajnos nem tudom fizetni a...

Sajnos nem tudom fizetni a tb-m, mi lesz ha érvénytelenítik a kártyám?

Figyelt kérdés
júl. 11. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

nem érvénytelenítik, csak nem lesz rajta támogatás


Életmentő műtétet, orvosi ellátást kapni fogsz. De minden más TB által támogatott kezelés kiszámlázásra kerül teljes összegben neked. Pl ha a TB-s fogorvos húzna fogat, akkor az TB támogatottan ingyenes, amúgy meg fizetsz vagy 30e, vagy külömben nem fog ellátni.

júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy evre kerni a mentesseget. Egyes gyakorisok szerint tovabb is, ezt nem tudom, de en is kertem regebben egy evre.
júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Felfüggesztik 6 havi tartozás után. Ebben az esetben csak akkor látnak el, ha sürgős, életveszélyes helyzetbe kerülsz, más esetben ki kell fizetned az ellátás költségét.
júl. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt velem is eljátszották, hogy nem látnak el, meg otthagynak az utcán, ha beteg leszek. Majdnem elröhögtem magam, ugyanis akkor már évek óta szinte hazajártam a kórházba. Néhány éve kezdtem fizetni, amikor kiküldték összegezve a nagyobb összeget. ( hozzáteszem, azt is ki akarták fizettetni visszamenőleg, amikor álláskeresési támogatást kaptam, tanfolyamon, majd gyesen voltam.) Szóval bár ellátnak, tényleg érdemesebb kifizetni, mert előbb-utóbb kiszámlázzák a tb díját.
júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!