Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A XX. század elején nem...

A XX. század elején nem voltak vérnyomáscsökkentő gyógyszerek, mégis mindenki 80-90 évig élt. Most miért kell tömni a huszonéveseket vérnyomáscsökkentővel?

Figyelt kérdés
23F

jún. 27. 18:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Átfogalmaznám a kérdést: miért érdekli az orvosokat egy vadidegen ember vérnyomása? Ráadásul nem is akarok tenni érte, hogy jobb legyen. Nem veszik észre, hogy szélmalomharc?
jún. 27. 19:32
 12/21 anonim ***** válasza:
Az én családfámon még az 1700-as években is baromi sokáig éltek mindkét ágon, 80-90 év volt az általános.
jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi ésszel gondolom sok mindent nem érthetsz, azért remélem mindet nem írod ki.
jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
Mert régen nem volt ennyi magasvérnyomásos. Mozogtak, nem voltak elhízva, nem volt túlsózva és tartósítószerezve az étel, alig volt magasvérnyomás. Stressz se volt ekkora. Most meg egyszerűen kell. Pont.
jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
29%

"meg egyszerűen kell. Pont."


Jahh a hozzád hasonló ideggyengéknek esetleg akik képesek minden apróságon stresszelni. Régen sem volt kevesebb stressz csak az emberek voltak stabilabbak, nem ilyen szerencsecsomagok mint most hogy divat depressziósnak, magas vérnyomásosnak és egyéb kamubetegnek lenni.

jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De szerintetek ezt csak úgy felírják vagy mi? Elárulom, hogy laborvizsgálat előzi meg a gyógyszerfelírást, plusz egy hasiultrahangra is jó eséllyel beküld
jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

de én nem hiszem el, hogy én lennék az a szerencsétlen, akinek ezt szednie kell

inkább szedek argentum nitricum-ot, ez egy homeopátiás szer, tökéletesen beállítja a vérnyomásom és nincs mellékhatása

jún. 29. 09:17
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 te egy troll vagy, homeopátia, komolyan? :D
jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

nem vagyok troll

én hiszek benne, na és?

jún. 29. 10:10
 20/21 anonim ***** válasza:
És a vérnyomásnaplóban is látszik, hogy hatásos?
jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!