Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TB alapon pszichiáterhez...

TB alapon pszichiáterhez mennyi idő bekerülni?

Figyelt kérdés

Szeretnék időpontot kérni mert a pszichológussal való beszélgetések halottnak a csók kategória nálam, semmit nem használt.


Mennyi idő alatt kapok kórházi pszichiáterhez időpontot?



jún. 22. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Passz, de a sürgős eseteket előre veszik a listán és akkor csak pár nap.

Pl. alvászavar, rossz, gyötrő gondolatok, stb.

jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
lol. ha meglatnak a karom meg la combjaim es a korelozmenyt, es bevagnek egy masikat melyebbre mielott megyek, azonnal bekerulok. Nekem elonyom van, de nem buzditok senkit erre... borzaszto volt. Be is voltam bszva, hangulat arrol ne is beszeljunk. Plusz en onserto tipusu mazochista vagyok, en elvezem es "kivancsi" vagyok "na vajon ez milyen tipusu fajdalom? hmm" dolog.
jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Uh simán több hónap..Én sürgősséggel mentem,egyik nap kaptam a beutalót(itt kérték)másnap meg már mentem is.
jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
drogosokat azonnal fogadjak. Pszichiaterem tobbszor szolt, hogy most varnia kell mert megy surgossegire le.
jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!