Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jogosan követel a magánorvosi...

Jogosan követel a magánorvosi centrum 50%-ot a lemondott vizsgálatból?

Figyelt kérdés

A mai napon, délután 3 órakor foglaltam időpontot, amit még az este, 20:45-kor lemondtam.


18:15-re szólt, lehet, az idegességtől nem tudok számolni, de szerintem 22 órával az időpont előtt mondtam le.


Azt írták, a foglalt időponttól számított 24 órát átlépve kell fizetni...ez elég beteg..



jún. 13. 23:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%
Azért az ugye meg van mindenkinek, hogy azért verték szanaszét az állami egészségügyet, hogy mindenféle magán vállalkozások által lenyúlják a maradék félretett pénzünket, miközben még ezeken a helyeken is sokszor rossz az ellátás, csak nem tűnik fel a drága bútorzat meg a miniszökőkút mellől a váróteremben. E közben meg ugyan úgy fizetjük a TB-t gyakorlatilag a semmire. Drága kormányunk vagyonra váltotta a saját népe ellátását. És ezek után legyen bűntudatom mert kieseik nekik pár ezer forint, mert 2 órával kicsúszok a lemondási időkorlátról?! Ingyen és bérmente kéne megcsinálniuk a több évtizednyi befizetett TB-ért cserébe kb bármit.
jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
#21: Ebben igazad van, de nem ez volt a kérdés. Mivel a szabályt elfogadta, a követelés jogos. Hogy etikailag az egész ellátási rendszer mit hoz magával az más dolog, TB-t fizeted, de minek, ez is kérdéses, de ez a rendszer nem fog változni sajnos, az állami eü. teljesen káosz, ez sem fog változni 10 éven belül, ezt érték el 14 év alatt, az egészségnek ma nincsen értéke.
jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
2 millió ember még mindig erre szavaz.
jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
24# Igaz. Itt is látszik, hogy mennyi csicska van. Az összes hz-emet lepontozták ebben a témában.
jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!