Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki lehet gyógyulni a pánikbete...

Ki lehet gyógyulni a pánikbetegségből?

Figyelt kérdés

2 éve pánikbeteg vagyok, kisebb-nagyobb szünetekkel. Az elmúlt 3-4 hónapban szintén tünetmentes voltam, azonban 1 hete megint nagyon súlyos rohamaim vannak, 2-3 naponta. Egyszer a mentőt kellett kihívni.

Ki lehet gyógyulni valahogyan VÉGLEG? A legnagyobb kívánságom, hogy végre enélkül éljek.



jún. 3. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Radics Petitől a pánikbetegség című vieoját. Tök jó.

Én is pánikbeteg vagyok, de meg tanultam már kezelni nagyjából. Most más betegségem le köt nem érek rá pánikolgatni🤣

jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Szedjél antidepit, azzal teljesen tünetmentes leszel.

jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehogy szedjél bármit is (gyógybogyókat) az elején segít max csak utánna meg erősebb lesz mint most. Ha jót akarsz magadnak akkor inkább bogyók nélkül éld le az életed. Én max 1hét és 2 hónap közt tippelek hogy segíteni fog, de utánna..
jún. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a 4-esre, ez azoknak a dumája, akik életükben nem szedtek még, csak osztják az észt, azt se tudják, hogyan működnek az antidepik (sőt, valószínűleg keverik a nyugtatókkal). Én több, mint 10 éve szedek AD-t, pont pánikra és folyamatosan tünetmentes vagyok. Ennyit arról, hogy fél évig segít csak.
jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszert, amit a pszichiáter felír, szinte azonnal segít, és nem lesz roszabb,egy idő után orvosi ellenőrzés mellett lehet fokozatosan csökkenteni, majd elhagyni a gyógyszert.
jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!