Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten melyik plasztikai...

Budapesten melyik plasztikai sebésznél lehet jó nagy melleket csináltatni?

Figyelt kérdés
Meg akarom csináltatni a sajátjaimat minél nagyobbra.

jún. 3. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
A kis mell is mell! Ha csak nem vagy pali és nem átoperáltatni akarsz, akkor nem értem a kérdésed létjogosultságát...
jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha csaj vagy akkor egy izmos csavot keress a kondiban es kerd meg hogy edzen meg ott. 1 het alatt eredmeny lesz mert ott is vannak izmok.
jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mell magy százaléka zsír. Ha elkezd gyúrni rá, csak kisebb lesz mert a testzsírszázalék csökkenni fog. Viszont! Szerintem rengetegen (köztük én is) kedveljük a kis melleket. Hidd el kérdező, megmarkolni a "gumicsecst" nem olyan nagy élvezet, mint egy igazit.
jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én nem a férfiak miatt csinálom.
jún. 3. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
A nők is értékelik a kis méretet... Leszbiknél úgy sem divat a nagy kanna.
jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hiaba nagy % zsir a mell, ha a korulotte levo izmokat megerositi akkor kinyomja a mellet, es termeszetes uton. oke nem fog nagy eredmenyt hozni, de ha lesz is ugy dontesz akkor feszes is lesz
jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os! Dehogy... Minden testépítő csajnak szlikon melle van, mert szinte teljesen lapossá dolgozták a melluket a sok edzéssel.
jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dr. Awil preferállja a nagyobb ciciket.
jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!