Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvosok régen hogy...

A háziorvosok régen hogy tudtak minden hozzájuk forduló beteget aznap ellátni?

Figyelt kérdés
Már nem először fordul elő és nemcsak velem, hogy 1-2 nappal későbbre adnak időpontot. És mit mondjak, elég ramatyul érzem magam. Igaz, nem infarktusom van.
jan. 11. 14:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#5: az emberek 10-15-20 évvel ezelőtt is ugyanúgy viselkedtek, mint most, erős túlzás ez a lovacskocsi dolog. Sokan voltak a rendelőben, mégis sorra kerültem előbb-utóbb. Elmehettem bármilyen vizsgálatra, csak magán úton kellett időpontot kérnem. Ez mondjuk valamilyen szinten előnyös, hogy ha az orvos felelőtlen módon úgy sem vizsgál meg, csak tünetre ír fel valamit, akkor teljesen felesleges elmennem, na de milyen beteg dolog az, hogy állami szakrendelésre nem jutok el belátható időn belül? Erre nekem senki ne mondja, hogy ez azért van, mert mindenki minden szarral orvoshoz megy, mert az emberek mindig is minden szarral orvoshoz mentek. Főleg, hogy sok szakrendelés beutalóhoz kötött, tehát nem azért vannak sokan, mert kamu a bajuk, hanem mert az orvos azt állapítja meg.
jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#10: van olyan hely az országban, ahol időpontra mész, és be is hívnak? Mert hogy nekem ezzel is csak az a tapasztalatom, hívnak 10:30-ra, de örülhetsz, ha 11-re bejutsz. Pontosan úgy, ahogy addig, amikor kivártam a soromat, csak most legalább időpontra megyek x hét/hónappal később.
jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12.

Persze, pl nálunk. De amúgy a fél óra is sokkal kevesebb, mint mondjuk a 2, meg nem 20 prüszköl körülötted, hanem csak 2.

jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kormány aktuális egészségügyi intézkedései egyértelmű képet adnak arról, hogy nem több beteg van, hanem kevesebb orvos/eü dolgozó. Ezért zárnak be osztályokat, mert nincs, aki ellássa a betegeket, és ez mind azért van, amiért a tanárok is kínlódnak: mert ezek a jelentős szakmák nincsenek megbecsülve. Javasolnám az MKKP-nak, hogy a kórházakba helyezzenek ki olyan feliratokat, hogy "Azért nincs időpont, mert kevés az orvos, nem azért, mert sok a beteg. Üdv, a valóság"
jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Én a betegek kb 70%-át nem sajnálom, sőt kifejezetten kárörvendek rajtuk, mert vagy a fideszre szavaztak vagy el sem mentek szavazi. Ők nem akartak mást.
jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12 na igen, ha engem időpontra hívnak, pláne államiba, akkor mindig ráhagyok 10-20 percet legalább és még akkor is várnom kell, de többnyire magánrendelésen is
jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15: azokat én sem sajnálom, mert ők még most is azt hiszik, hogy itt minden fsza. Inkább az a baj, hogy mi is ugyanazt szopjuk velük együtt.
jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!