Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Más megyébe költöztem,muszály...

Más megyébe költöztem,muszály a régi háziorvosom helyett újat keresnem ott ahol élek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj, ha te utazgatni akarsz akkor oké.
2023. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj, de ajánlott. Ha beteg leszel, akkor elég problémás, ha nem a saját háziorvosodhoz mész.
2023. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Inkább utazok ha kell 40 km-t a megszokott jó körülmények között praktizáló orvoshoz, mint hogy az itteni körülmények között keressek háziorvost.

2023. okt. 6. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed. Én most épp alig tudok járni például. Irtó nagy szívás azt is megoldani, h a kb 5 percre lévő orvoshoz szerezzek sofőrt, aki hétköznap napközben el tud vinni (vidék, nincs taxi). Ha 40 km-re kéne mennem nem is tudom hogy oldanám meg. Azt a 10 percet amit ott töltök (kötözés) kibírom akármilyen körülmények között.
2023. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3. Igazából ez szép és jó, de gondoltál már arra, hogy mi van ha nem leszel utazó képes állapotban? Mármint érted egy nagyobb betegségnél nem biztos, hogy képes lennél útra kelni.
2023. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
2023. okt. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!