Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik egy std szűrés...

Hogyan zajlik egy std szűrés férfiaknàl?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy új partnerrel voltam és nem hasznàltam gumit. Emiatt most félek hogy esetleg elkaphattam valamit. Elviekben nem olyan fajta aki sűrűn váltogatja a partnereit de tudom hogy csak egy negatív teszt nyugtatna meg teljesen. A terv az hogy következő hónapban megyek el . Olvastam hogy kell valamennyi idő hogy a tesztek kimutassàk hogy van valami. Maga a vizsgàlat hogy zajlik? Illetve komplett szűrésre érdemes menni? Tudna olyan irni aki már volt? Privátba is jo lenne.. köszi előre is
2023. szept. 18. 10:34
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ miket néznek, vagy te miket akarsz és milyen módszerrel az adott helyen, ott tudsz tájékozódni. Az ablakperiódus HPV-nél és Hepatitisnél 1 hónap, úgy kell kalkulálni. Ez lehet képalkotó vizsgálat, vérvétel, fizikális vizsgálat, végbélből vett minta, lehet váladék minta, stb.
2023. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem . Igazából egy általànos szűrést szeretnék amivel megnyugszom. Hüvelyi szex illetve kölcsönös orál történt erre az egyik oldal a garat/pénisz mintavételt + vérvételt írta. Azért ezekből gomdolom kiderül ha baj van
2023. szept. 18. 22:13
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az derül ki, amiket vizsgálnak. Ott nem tudom az általánosba mi tartozik bele.
2023. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez amit néztem magànban 52K és univerzális néven fut. De elmegyek aztàn az orvos elmondja úgyis h mit érdemes
2023. szept. 19. 05:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!