Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy működikegy ilyen vizsgála...

Hogy működikegy ilyen vizsgálat, és tényleg a végbelen keresztül?

Figyelt kérdés
18/L szűz vagyok még és szeretnék elmenni nőgyógyászhoz de én már hallottam sokféle vizsgálti variációt. Kicsit aggódom szeretnék erről többet megtudni.Légyszi értelmes válaszokat kérnék és lehetőleg olyantól, aki hasonló helzetben volt mint én. Előre is köszönöm
2010. okt. 9. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát egyik se fáj,már ha jó az orvos,a hüvelyin inkább előfordulhat,de kellemetlen az az egy biztos.
2010. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az értlmes válszokat
2010. okt. 10. 11:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Szívesen,szerintem keress el jó dokit,akár ismerősőktől,barátnőktől is érdeklődhetsz,hogy tudnak e valakit ajánlani.De szerintem hüvelyen keresztül vizsgál majd,ha még sem azt akarná,ami ritka akkor te kérheted hogy ne így vizsgáljon.
2010. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!