Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy működikegy ilyen vizsgála...

Hogy működikegy ilyen vizsgálat, és tényleg a végbelen keresztül?

Figyelt kérdés
18/L szűz vagyok még és szeretnék elmenni nőgyógyászhoz de én már hallottam sokféle vizsgálti variációt. Kicsit aggódom szeretnék erről többet megtudni.Légyszi értelmes válaszokat kérnék és lehetőleg olyantól, aki hasonló helzetben volt mint én. Előre is köszönöm
2010. okt. 9. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálat?
2010. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért szeretnl elmenni, valami problémád van? (amúgy nem sok lány van, aki 18 évesen szűz :)
2010. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

73%: És, talán baj, hogy szűz? Nem értem miért biggyesztetted ezt oda a kommented végére. Nem volt semmi értelme.


Kérdező: Egyik orvos így, másik úgy. Vki végbélen keresztül vizsgál, van, aki hüvelyen keresztül.

Az elején mindenképp mondd el, hogy szűz vagy (bár vszínűleg meg fogja kérdezni). Azt is nyugodtan megmondhatod ha nem preferálod vmelyik vizsgálati formát, biztosan megértő lesz.

2010. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem baj, hanem ellenkezőleg inkább, de valóban nem volt semmi köze hozzá.


második

2010. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nőgyógyászati vizsgálatra mész, előtte mondd meg a dokinak, h szűz vagy még.Óvatosan is meg lehet vizsgálni, de ezt ő tudja.


Akinek ciki, h vki 18 évesen szűz...hát apám szánalmas vagy,de nagyon.Légy büszke arra,h rajtad a fél város már átment 13 éves korodban...

2010. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utóbbi mondatot 2.nak irtam...
2010. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem baj hogy szűz,nem ezt akarta írni,de én pl úgy mentem el dokihoz és majdnem kiröhögött,meg majdnem arra célozgtott hogy tuti valami bajom van,oké én 1,5 évvel idősebb voltam,de meg sem vizsgált,mert tovább tanuláshoz kellett papírt,hanem írt egyet simán és kész is volt.


Egyébként meg inkább fiatalabb lányokat vizsgál végbélen keresztül,szűzet úgyanúgy megtud hüvelyi úton vizsgálni,csak óvatosabb,meg kérheted is hogy így vizsgáljon.Ha nincs semmi bajod akkor nem is kell elmenned.Azt hiszem a végbél vizsgálat is 2 újjal történik és kitapogatja az ember méhét,jobb ha hosszú felsőt veszel fel,ha meg hüvelyen keresztül vizsgál,előszőr megnézi a külsőnemi szerveidet és megnyomkodja a hasad,majd óvatosan előbb újjal benyúl és kacsát befogja helyezni,ez elég hideg,majd szétnyitja és mintát vesz pálcikával.De közöld hogy szűz vagy,szerintem nem fog a fenekedbe nyúlkálni,azt inkább 12 éveseknél csinálják,ha meg folyádoddal van gond,akkor lehet kacsát nem is használmajd,de van fennt videó is hogyan is zajlik.

2010. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elég nehezen mehetett volna át rajtam a fél város, és én azt akartam kifejezni, hogy SAJNOS kevés lány szűz ilyen idős korban, és jó hallanai valakiről, aki az; nem kell ennyire fölkapni a vizet, szerintem a második hozászólásomból egyértelműen kiderül, hogy hogy gondoltam, de ha nem, hát majd ebből. Igen, azt is tudom, hogy semmi közöm hozzá, hogy valaki szűz-e.


második

2010. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ezer bocs.akkor félreértettem....nekem ugy tünt,hogy cikized a kérdezőt...
2010. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Végbélbe sem dugja be két ujját, ne aggódj:D Csak egyet.
2010. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!