Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 40 évesen gyógyítatlan beteg...

40 évesen gyógyítatlan beteg vagyok. Leszázalékoltak,de mivel nincs szolgálati időm,így nem kapok ellátást. A betegségem miatt senki nem alkalmaz,igy esélyem sincs megszerezni a szolgálati időt.Mit tehetek ilyenkor? Forduljak bírósághoz?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 17:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Szabad megkérdezni milyen betegséged van? Van egy ismerősöm, aki szerintem hasonló ok miatt nem dolgozott korábban, 42 éves, de tőle nem szívesen kérdezném meg, mert se megbántani nem akarom, se pedig nem vagyunk olyan jóban, hogy erre rákérdezzek. Egyébként ő pár éve éttermet nyitott, tehát saját magát alkalmazza. De ehhez kell családi, baráti támogatás az elején.
2023. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Énis igy vagyok
2023. márc. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Menj be a gyámhivatalba és kérj felvilágosítást! Mindenképpen kerüld el a legszörnyűbb élethelyzetet: a gondnokságot!


Ha gondolod, privátban levelezhetünk. (Amennyiben még aktuális a kérdés.)

2023. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!