Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Péntekre van beutalóm diabetol...

Péntekre van beutalóm diabetológus szakrendelésre. Mit fog csinálni, ill. meg fog vizsgálni?

Figyelt kérdés
Sose voltam még. Laborleletet kell vinnem magas cukor miatt.
2022. nov. 22. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én terhességi cukorbetegség miatt mentem. Vittem a leleteim. Ott helyben mértek vércukrot (nem tudom, minek). Plusz tanácsokat adtak, mit hogy csináljak, elküldtek dietetikushoz, adtak beutalót pár hét múlvára a kontroll laborhoz, kontroll időpontot magukhoz. Amúgy elég bunkók voltak, a dietetikus is. Inkább elmentem magánba, aki meg a fejét fogta arra, amit az állami tanácsolt. Nézz utána magad is a dolgoknak, és keress másik orvost, ha kell, mert a cukorbetegsés nem vicc.
2022. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

na 1. válaszoló te is kifogtad mint én... az államinak a bunkóság az nagyon megy... csak nem értem mitől ennyire bátor bunkózni és miért nem fél attól, hogy valaki lerugja a székről! Az a baj, hogy a szakszolgálati selejtektől (tisztelet a sajnos kevés kivételnek) többet nem is lehet várni.. és ezért fizess 80ezes TB-t mert a 800 Ft is rablás lenne!

Ezekután én is azt mondom magánba kell menni külömben véged! Ha lehetne Tb-t nemfizetni elsők közt lennék aki sohatöbbé 1 fillért se adna be ezeknek a retkeknek

2023. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!