Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Súlyossá vált az orrsövény...

Súlyossá vált az orrsövény ferdülésem. Mi tévő lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jó napot! :)


[Veszély! A tartalom egyesek számára gyomorforgató] A helyzet az hogy ez az egész orrsövény ferdüles, 10éves koromtól kezdve vált láthatóvá, de még akkor nem akadályozott meg sok mindenbe (kivéve persze az önbizalom és a magabiztosság) 14éves koromig.

Utána észre, hogy a jobb oldali orrnyílásomon, alig kapok levegőt, és már egyre jobban látszik.

15éves koromtól mind a két orrnyílásomon nehezen veszem a levegőt.

Mára már odáig jutottam az orrsövény ferdülesemmel, hogy a váladék és egyéb dolgok nem jönnek ki, és mintha vissza folyna az egész, ha náthás vagyok, beteg, akkor félek elaludni, ne hogy megfulladjak.

Nem tudok normálisan levegőt venni, szinte nem megy az orromon keresztül.

Gondolhatják, hogy sokat voltam vele orvosnál, de sajnos mindig azt kapom, hogy ezzel ők nem tudnak mit csinálni, meg kell plasztikáztatni......hmmm.

Hát igen de ezzel az a gond, hogy nem vagyok egyáltalán egy pénzes ember, és sok minden van körülöttem, szóval még nagyon gyűjteni se tudnék rá, mert már nem a szüleimmel élek, és nincs jó fizető állásom, hogy félre rakjak egy plasztikára..

Igazából én próbáltam utána nézni, mi tévő lehetek...az interneten egyszer azt olvastam, hogy az egészségügyi problémákhoz vezető orrsövény ferdülést kezelni kell(kéne), mert igazából egy csomó betegséget elkaphatok.

Szóval, tudna nekem segíteni?

Volt már valakinek hasonló tapasztalata az orrával, és az orvosok maguknak mit mondtak?

Van olyan akinek tényleg megműtötték, mondjuk tb-vel?

Vagy ilyenkor lehet tenni valamit?Vagy felkeresni?

Meg lehetne ezt a műtétet oldani valahol, mondjuk nem horror áron?

Arra is kíváncsi lennék,hogy aki már át esett egy ilyen műtéten, mik a tapasztalatai, és milyen érzés most?

Előre is köszönöm a segítséget, válszokat! :)

19/L



2022. júl. 21. 14:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!