Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ápolóktól kérdezem, hogy...

Ápolóktól kérdezem, hogy miért az ápoló hivatást választották?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon megbántam.. Nagyon szeretnék benne dolgozni, de sehova nem vesznek fel. Nincs hely, és ugye nincs még gyakorlatom. Így nem is lesz. Nyugdíjas ápolók is dolgoznak, nagyon nehéz elhelyezkedni, ha nincs ismeretséged. Ápoló hiány van, azt mondják pedig.
2022. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Én most hagytam abba majd 10 év viszony után. Rendőrnek mentem, annak sokkal több értelme van. 10 év alatt semmit nem fejlődik az ember én meg tudom, hogy tudás szomjas vagyok. Helyszínelőnek raktak be, mert van hozzá gyomrom és nagyon sokat láttam a szakmám alatt.
2022. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 mégis hol a feneben laksz?
2022. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, Zala megye. Nagykanizsán kerestem munkát, de csak kihalás alapon van. Szoc.gondozó és ápoló vagyok. Idősotthonban sem volt hely.
2022. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ápoló hiány???? :D szüleim kórházban dolgoznak, több

Hónapja nem

Jelentkezett

Hozzájuk egy apolo se. Pedig egyszerű lenne a folyamat, odamegy és

Elmondja hogy szeretne dolgozni,holnap

Már

Kezdhetne is.

2022. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagykanizsán? Ott még a krónikus belgyógyászati osztályon sincs hely. KB. Sehol.
2022. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!