Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőröntgen lelet értelmezése?

Tüdőröntgen lelet értelmezése?

Figyelt kérdés
Tiszta tüdő mez k,jobb rekesz vízszintes lefutású,oldalt len tt régi elváltozás,bal rekesz ép,sinusok szabadok.cor.norm aorta eltérést nem mutat.Bal hónaljban egy elmeszesedett nyirókcsomó!
2022. jan. 19. 18:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ezt nem az orvosnak kene megmondania?
2022. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eeszt oldalon néztem utána!A kórházban csak a vizsgálatot végezték el és ennyi!
2022. jan. 19. 18:24
 3/14 anonim válasza:
Akkor meg jonnie kene egy kiertekelesnek. Ha nem, hivd fel az orvost, hatha elrontottak valamit. Ok is emberek. Ne bizz az internet dokikban, mar kb beirod hogy faj a fejed es arra jutsz hogy agydaganatod van.
2022. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!
2022. jan. 19. 18:44
 5/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ki írta ezt a leletet? Ilyet nem írunk leletbe, hogy "oldalt lent".
2022. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pedig ez áll benne és úgy ahogy ide leírtam!
2022. jan. 19. 19:18
 7/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az elég baj, mert nem lehet tudni az oldal mit jelent, melyik részen.
2022. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Már csak azt nem értem,hogy ilyen esetben miért nem kapok egy értesítést és hívnak vissza,mert ez a lelet valószínűleg nem a legjobb!

Holnap reggel odatelefonálok,remélve,hogy adnak felvilágosítást!

2022. jan. 19. 20:26
 9/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mármint hová akarsz telefonálni? Mi bajod van a leleteddel? Ezzel nincsen egyelőre tennivaló, a felvétel technikailag megfelelő, emiatt nem hívnak vissza, orvosoddal beszéld meg, ez már eleve inkább CT hatáskör. Jó lenne tudni mi az a régebbi elváltozás és hogy mi az az oldalt lent kifejezés, mert eléggé értelmezhetetlen.
2022. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kórházba telefonálnék(ahol készült ma reggel a tüdőszűrés)remélve kapok válaszokat, ahogy most te is azokat keresed!"A régebbi elváltozás,a kóros lelet és az értelmezhetetlen len tt!"
2022. jan. 19. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!