Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha júniusban kaptam meg a...

Ha júniusban kaptam meg a második astra zenecát, augusztusban elkaptam a covidot, és jelenleg covidos vagyok újra, mennyi idő múlva ajánlott felvennen a harmadik oltást?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után ajánlott a covid elkapása után felvenni a harmadik oltást? Mi történne ha mondjuk egy hónapra rá felvenném?


A védettségit szeretném, de ha nem ajánlott betegségre felvenni x hónapig, nem veszem fel. Ilyenkor mit lehet tenni?


Oltásellenesek ne írjanak, normalis valaszokra varok



2022. jan. 17. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
3 oltásom van (december elején kaptam a 3. oltást). Férjem 2x oltott. Mindketten igazolt Covid fertőzöttek vagyunk csütörtök óta. Én tünetmentesen, ő náthaszerű tünetekkel. Mivel sokat utazunk, így szükség lesz férjemnek is a 3. oltásra, de mi is dilemmázunk. Mert teljesen feleslegesnek tartjuk még az oltást az ő esetében. Meglátjuk.
2022. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
A 3. Oltást elvileg csak 6 hónapon belül lehet felvenni, nem? Akkor aki ebből kicsúszott, mar nem is veheti fel? Júniusban kaptam a masodikat, novemberben voltam covidos, ugye most elvileg nem kell. Fel lehet meg venni később is?
2022. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem úgy tűnik, mintha az oltás bármit is érne. 2-öt felvettem a kártya miatt, dilemma nekem is a 3., az is max. a karanténtól véd meg, ahogy látom.
2022. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A vedettsegit nem szeretned megvarni, mig kelleni fog valahova? Engem az jobban erdekel, hogy hogy lehet hinni ennek az oltasnak es beallni a kovetkezoert, ha ketszer is beteg lettel azota? Mondhatod, hogy junius reg volt, de augusztushoz kepest nagyon nem.
2022. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es Igy van!!

Nem ertem az embereket

2022. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam a védettségi miatt szeretném beoltatni magam, nem tudom honnan vettétek hogy nem.


Egyébként semleges a véleményem róla, nem vagyok oltásellenes, de azt sem állítom hogy ez véd meg egyedül. Amíg nem kellett a védettségihez harmadik, nem vettem fel, miután kell felveszem (vagyis felvenném, ha kapnék választ a kérdésemre), ennyi.

2022. jan. 18. 10:00
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Lehet a háziorvosod pontosabb választ tudna adni erre a kérdésre, mint amit itt kaphatsz. Még nagyon új ez az új szabályozás.
2022. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Haziorvos annyira ismerheti ot, mint mi.

En azt mondom, hogy varj vele, hogy megtudjuk, hogy hova fog kelleni es ha van koztuk szamodra nelkulozhetetlen hely, akkor menj.🤷🏼‍♀️ #4.

2022. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok oltasellenes, aki be akarja oltani magat, mert oreg vagy sok alapbetegsege van vagy fel vagy mittudomen oltsa be magat.

De ne azert oltsad be magad, mert raderoltetik azzal, hogy nem mehetsz ide vagy oda.

2022. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na ja és nyáron is ez a riogatás ment hogy nem mehetsz sehova blablabla :D

Ezt a reakciót várják pont hogy rohanjatok oltatni,nem gyanús??

2022. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!