Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szegeden hol találok ingyenes...

Szegeden hol találok ingyenes pszichológus/ pszichiáter jellegű szakembert?

Figyelt kérdés
Nagyon depressziós vagyok, lehetőleg hétfőre szeretnék elmenni valakihez, aki segíthet, mert ez nem jó így. Nagyon nem.

2021. dec. 18. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos biztosan tud segíteni, hogy hová mehetsz. Amiben nem vagyok biztos, az az, hogy azonnal kapsz segítséget. Hosszúak sajnos a sorok.
2021. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Remélem kibírom...nagyon küzdök.

2021. dec. 18. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiátriai ellátás nem beutaló köteles. A területileg illetékes pszichiátriai gondozóba/szakrendelőbe kell időpontot kérned, ami a te esetedben ez: [link]
2021. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kiút Alapítvány. Keress rá, ott van Felsővárosban a Tisza part közelében az új uszoda mellett. Dolgozik ott szociális munkás, addiktológiai szakreferens. A hét 5 napján lehet menni hozzájuk teljesen ingyen 1 órás beszélgetésekre, akár minden nap is. Bemész és csak annyit mondasz segítséget szeretnél kérni, aztán egyből leül veled valaki általában beszélgetni. Akár telefonon is odaszólhatsz előtte, de nem kötelező.
2021. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm én is a válaszokat, nekem is hasznos volt ♥️
2022. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!