Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a fogam de n agyon,...

Fáj a fogam de n agyon, hogyan tudnám elmulasztani? (lent)

Figyelt kérdés

Megnéztem a gyógyszerest és Rubophen, AlgoFlex, Aspirin volt benne. Azt hiszem ezek mind láz/fájdalom csillapítók. Ezekkel el tudnám mulasztani a fogfájásomat?

(Anyám alkalmazott valami alternatív módszert úgy, hogy a fájós fogával megrágta az Aspirint és hagyta állni rajta egy kicsit majd lenyelte. Ez jó módszer?)

Ui.: Mennyi idő alatt szívódik fel a gyógyszer a szervezetembe? Mert ma hívtak házibuliba és fogok inni az 100!

Válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 4. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
AlgoFlex ideig óráig elmulasztja a fájdalmat ha most veszel be estére kimegy belőled (sőt pár órán belül). De ez tényleg csak ideiglenes megoldás. Ha nem múlik, keresd fel az orvost.
2010. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is 1x nagyon fájt,semmi se hatott,ami gyógyszer:D mamám adott 1kis pálinkát h igyam meg és tartsam a számba pár percig...mondom oké xD nagyon csípett,de tűrnikell,és teljesen elérzéstelenedik a fogad:) a lényeg,h aztán ne mosd ki a szád:Dés nem jön vissza a fájdalom:)
2010. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj elmenni fogorvoshoz!!!
2010. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogorvoshoz mindenképpen elmegyek. Igen, az alkohol az fertőtlenít, szóval én is gondoltam rá de pálinka most nem nagyon van itthon... azt viszont nem tudom,h esetleg a vodka az jó e erre?
2010. szept. 4. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!