Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szorulás. :S mit tegyek?

Szorulás. :S mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van hogy elmentem wc-re de nem jött ki semmi pedig éreztem hogy már majdnem kijön....fájt és csak vér fojt..:S vettem be hashajtót de ugyanúgy csak a végbélnyílásnál megakad és nagyon vérzik. nagyon fáj is. Mit kéne csinálnom?
2010. szept. 2. 20:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A "lyuk" eléggé megdagadt pár centire a nyílástól lehet hogy az a baj?
2010. szept. 2. 20:37
 12/14 anonim ***** válasza:
Pihenj egy kicsit és próbáld meg holnap!
2010. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A kakaótól hasmenésed lesz!De isten ments, hogy veszekedjek.

Föleg a langyos meleg kakaótól!

Az erölködéstöl dagadt be nyugi,ülj bele egy kád meleg vizbe az egyrészt ellazit másrészt pedig attól is megindulhat... sok sikert!!!:))

2010. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ennyi értelmes hozzászólás, Istenem! Még jó hogy azt nem ajánlottátok, hogy kösse fel magát.

Azt nem olvasta senki, hogy vérzett? Nos, erre egy igazán ajánlott dolog lenne, és az az orvos. Látatlanban ugyanis senki nem tudja megmondani, mitől vérzik, és nem kéne megvárni, míg esetleg életveszélyes állapotba kerülsz.

Mellesleg a seb könnyen elfertőződik, hadd ne részletezzem annak a következményeit.

2010. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!