Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorulás?! Mit tehetnék?

Szorulás?! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

10 éves gyermekemnek napi 1-szer van széklete, majd miután végzett, egy órán belül még 4-5ször elmegy a wc-re...kérdeztem, hogy mi a baj, először azt mondta semmi, majd elárulta, hogy ő még úgy érzi hogy maradt ben valami...sőt ingere is van de kakálni nem tud. Ezért erőlködik, kínlódik...sokszor már a sírás határán van. Azt mondta nagyon szégyelli, ezért nem akart nekünk szólni...


Mitől lehet ez neki hisz minden nap van normális széklete?!!Hogyan segíthetnék neki? Lehet ennek valami lelki oka?


2011. márc. 21. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg, hogy adsz neki 1 evőkanál korpát joghurtba beáztatva (én úgy 10 perccel mielőtt megenném belekeverem a natúr joghurtba), dolgoztam gastroenterológián s ott tanultam ezt, láttam gyerekorvost is ajánlani ezt, ja és igyon elég vizet-folyadékot, ha nem oldódik meg akkor orvoshoz vele
2011. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

búzakorpára gondoltam

első vagyok

2011. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
etess vele rengeteg friss zöldséget. Az segíteni fog
2011. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normaflore! Utána meg sok mozgás, zöldség, gyümölcs, magas rosttartalmú ételek.
2011. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!