Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hátfájás de csak időnként?...

Hátfájás de csak időnként? Segíítsééég

Figyelt kérdés
Mitől van az hogy apukámnak időnként nagyon durván elkezd fájni a háta és mozdulni alig tud... aztán pár hónapig semmi és megint előjön... mit lehet ilyenkor tenni mikor nagyon beáll és szinte mozdulni nem tud 2-3 napig? :S
2010. szept. 1. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
apumnak is ilyenje volt és kiderült veseköve van :( Jó sokáig kínlódott (évekig)
2010. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem sokszor van ilyen. Ajánlom a Perskindol-t! Lehűti és kezeli a fájó területett, de ez csak hirtelen tűzoltásnak jó!!!
2010. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi megyek is veszek a gyógyszertárba
2010. szept. 1. 18:44
 4/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ne félj, ez sajnos elég gyakori dolog.

Vannak rá injekciók, gyógyszerek (gyulladáscsökkentők, izomlazítók, fájdalomcsillapítók stb. pl. Voltaren SR 75, Mydeton, Algopirin), krémek, masszázs, egyéb fizikoterápiás kezelések, csontkovácsok, stb.

Annyit tehetsz, hogy rábeszéled egy szakorvosi vizsgálatra, vagy a patikustól is kérhetsz tanácsot és pl. szülinapjára vegyél valami jó krémet amivel bekenheted neki.

A fekhelyen (ágybetét) is sok múlik.

Biztosan fél, hogy műteni kell, de az nem biztos. (Azért nem mer menni sehová, de ezzel nem javul semmi.)

Viszont te aranyos vagy hogy aggódsz :-)

2010. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megis jártam a gyógyszertárat kiváncsi vagyok hatni fog-e a dolog ... köszi mindenkinek
2010. szept. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!