Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova fordjuk és melyik támogat...

Hova fordjuk és melyik támogatásért?

Figyelt kérdés

Úgy értesültem, hogy jár nekem támogatás, de sajnos nem tudom melyik és hogy hol kell ezt kérvényeznem.

21 éves vagyok, 1 hónapja kaptam 2 mélyvénás trombózist majd egy tüdőembóliát melynek következtében a jobb tüdőm maradandóan a bal lebeny pedig részben sérült. Tulajdonképpen "elrohadt".

Ezek mellett pajzsmirigy-alultengésem van, rossz a szemem (nem annyira vészes, -2es) és a bal kezemre 29%ban béna vagyok.

Tehát ennyi "nyavaja" után mi jár? A nagy semmi vagy tényleg igényelhetek valamit? MEgpróbáltam utána járni, de sajnos nem nagy sikerrel.

A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm!!!


2010. aug. 28. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is sajnálom, hogy ilyen fiatalon ennyire beteg vagy. A háziorvosod el tud mindent magyarázni. A tüdőddel elképzelhető, hogy leszázalékoltathatod magadat, de a pontos lehetőségeket a leleteid, zárójelentéseid alapján az orvos tudja elmondani.
2010. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megkérdezem, bár az az igazság, hogy az ő téves diagnózisa miatt kaptam embóliát. :S
2010. aug. 28. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok megint. Bármikor választhatsz magadnak másik háziorvost, ha ebben nem bízol meg. Egy ilyen komoly téves diagnózis nekem elég indok lenne arra, hogy orvost váltsak. Érdeklődj az ismerősök, barátok között, hogy ki melyik orvost ajánlja, utána kérdezd meg azt az orvost, hogy vállalna-e még téged (úgyis igent mondanak :=) ). MInden jót!
2010. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!