Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire nehéz lelkileg...

Mennyire nehéz lelkileg gyermek hospice osztályon dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Vedd elő az empátiádat és gondolj bele!
2021. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magától értetődően elképzelhetetlenül nehéz. Én csak egy embert tudok, aki rákos gyerekeknél dolgozott (vagy önkénteskedett, erre már nem emlékszem biztosan, hogy melyik volt), de ő teljesen ki volt bukva, és jött nekem kikészült idegekkel, hogy hogy tehet ilyet az Isten és mivel tudta, hogy én vallásos vagyok ezért elhordta nekem dühösen Isten, vallásokat, meg az olyan vallásosokat is, mint én mindennek. Próbáltam nyugtatni, de elismerem borzasztó dolgokat látott, és kimondhatatlanul becsülöm a munkájáért. Én nem bírnám egy napig se... Még gondolni is nehéz egy szimpla hospice-ra is, nemhogy gyerekes verzióban.
2021. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aktuális még a kérdés? Mert hozzászólnék a témához (hospice munkára készülök.) Édesanyámat búcsúztattam el hosszú éveken keresztül és úgy érzem, hogy lennének idegeim ehhez a munkához...
2022. máj. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!