Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen gyógyszer vált be az...

Milyen gyógyszer vált be az allergiádra?

Figyelt kérdés
Szedtem már: Zyrtec-et, Claritine-t, Cetirizin(Hexal)-t, de egyik sem volt jó. Tudnátok esetleg ajánlani valami jót?
2010. aug. 14. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Telfast-ot szedek (vényköteles). Szerencsére nekem csak gyenge allergiám van és az is szezonális (késő tavasztól kora nyárig), ezért csak ritkán szoktam gyógyszert szedni. Akkor szoktam bevenni egy-egy szemet, amikor már úgy érzem, hogy hamarosan újból úrrá lesz rajtam az allergia (köhögés, szemirritáció). Egyetlen hátránya ennek a készítménynek, hogy van egy kis álmosító hatása, ezért én csak este szoktam bevenni.
2010. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Xyzal, Novocetrin. (Vény nélkül is kaphatók, de felíratva olcsóbb.) Ugyanaz a hatóanyaguk mondjuk, csak az utóbbi olcsóbb. Nekem bevált, pedig ++++ vagyok parlagfűre.
2010. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Telfast + Flixonase orrspray, mindegyik vényköteles, de nekem viszonylag erős allergiám volt, és használt.

Meg mellette szőlőmag tea.

2010. aug. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Légúti allergiám van, az Aerius "kanalas" és Nasonex orrspray bevált.
2010. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Írd le a panaszaid, mi a probléma a gyógyszer/ek/el és ha tudok segítek.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam kb nyolc évbe telt, mire megtaláltuk a Singulairt. Singulairt és Xysalt szedek.
2010. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek. Az a bajom az eddig szedett gyógyszerekkel,hogy nagyon gyengék. Egész évben allergiás vagyok így szednem kell. De valahogy nem használnak. Folyton viszket és folyik az orrom ráadásul a szemem is be szokott gyulladni. Nagyon rossz, már nagyon elegem van.
2010. aug. 14. 17:53
 8/8 anonim válasza:

Allegoril(vagy milyen)orrspray és szemcsepp

ha nem megy otrivin adagoló orrspray

2010. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!