Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rázárták a kocsi ajtót a...

Rázárták a kocsi ajtót a kezemre. Zsibbadt az ujjam azóta is, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Rázárták a kocsi ajtót a kezemre, szerencsére nem rácsapták, csak finomban bezárták, és pont a gumis résznél volt a kezem. Akkor vagy 2 napig nagyon fel volt dagadva, azóta lelohadt. Voltam vele orvosnál, megröntgenezték, (nincs eltörve sem repedve) de maga az orvos rá sem nézett. Felírt egy fastum gélt meg egy b1 vitamint. Az eset 29.-én történ, rá 2 nappal voltam orvosnál.

Viszont azóta is zsibbadt a középső ujjam, a legfelső ujjpercnél, mutató ujjam felőli részénél. Olyan mintha egy érzéstelenítőt belenyomtak volna. A középső ujjam legalsó ujjpercénél pedig van egy pici kis "gömb", ami kb 4-5 mm nagyságú. Azt ha megnyomom nagyon fáj.

Nagyon zavar ez a zsibbadás, és félek, hogy valami más baja van az ujjamnak, de az orvos mivel rá sem nézett, meg sem tapogatta, így nem tudom, higgyek-e neki, hogy elmúlik, vagy inkább menjek más orvoshoz?

Attól félek porc leválás lehet, bár mozgatni nyugodtan tudom fájdalom nélkül, csak ha megnyomódik az az említett rész akkor fáj.


Szóval akkor szerintetek a felsorolt tünetek után, másik orvos, vagy várjak még vele, hátha megszűnik?


2010. aug. 10. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
zonnal másik doki!!! ideg ill. a keringés is sérülhetett
2010. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!