Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csinálnak ezzel a talpamon?

Mit csinálnak ezzel a talpamon?

Figyelt kérdés

Van egy (szerintem tyúkszem) a talpamon. Sokat állok a munkám miatt, és kb. 5-6 hónapja előjött ilyen kemény bőr a talpamon. 3-4 hónapja ez nagyobodott, és fájdalmassá vállt, majd 2 sötét pötty lett a közepén. Ma már annyira fáj hogy rendesen sántítok. Használltam tapaszt, ecsetelőt rendszeresen kenem most bőrpuhítóval, de most már semmi nem használ. Már áztattam is utánna vágtam ki belőle de kicsit jobb 1-2 hétig utánna ugyan olyan mint mikor elkezdődött. Mit lehet ezzel csinállni? Hétfőn megyek vele a dokihoz és rendberakatom!!! (itt 1 kép róla)

[link]


2010. aug. 6. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én semmit sem látok a képen. De a tartós nyomásnak kitett bőr megvastagodik, romlik a vérellátása stb. Menj dokihoz, ahogy írtad, és tartsd be a tanácsokat. Legközelebb meg ha érzed, hogy fáj a hátad, rögvest menj dokihoz, és ne várd meg míg kinő a púpod.
2010. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor itt egy jobb minőségú kép. Hát nem tudom, nem hiszem hogy 1 bőrkeményedés ennyire fájdalmas és égető érzést ad most már ha csak mondjuk fekszem az ágyban is!

2010. aug. 6. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiégetik.
2010. aug. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én már nem bánom hogy mit csinállnak vele csak ne legyen ott mert most már szar eddig elviseltem úgy ahogy.
2010. aug. 8. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!