Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova forduljak, ha gondom van...

Hova forduljak, ha gondom van az ínszalagommal?

Figyelt kérdés
El kell vele mennem mostmár orvshoz , mert vagy 3 hónapja fáj.Hova kell időpontot kérnem ?
2010. aug. 1. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Sebészet, ha egy korábbi sérülés okozza a fájdalmat, vagy ortopédia, ha "csak úgy" fájni kezdett. Van, ahol nem beszik ennyire komolyan a különbséget, de nálunk pl. igen.

Sebészetre nem kell beutaló, az ortopédiára a háziorvostól kell kérni beutalót.

2010. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul léptem és éreztem valami reccsenést(nem a bokám hanem alatta) be is volt dagadva a bokám alatt , nagyon fájt a lábam 1 hétig , de utánna kezdett javulni , viszont ha felfelé mozgatom a lábfejemet akkor fáj .Van amikor jobban van amikor nem annyira , de multkor vezetés közbe kezdett el fájni , és hát majdnem úgy voltam hogy félreállok és kiszállok.(pedig jól birom a fájdalmat)
2010. aug. 1. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a problémát amit ön leírt gyakran átélik sportolók és átlagos emberek is. Én mindig Energia krémet használok és javasolok rá. (www.biyovis.hu/webaruhaz- 4565.-Ft) Be szokott válni, de még így napi kétszeri kenegetés mellett is el szokott egy-másfél hónapig tartani mire tünetmentes lesz.
2010. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baleseti sebész, ortopéd sebész. (Artroszkópos szalag-plasztika?.)
2010. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!