Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meg-roppant a gerincem. HELP...

Meg-roppant a gerincem. HELP Sür-gős Mi történhet?

Figyelt kérdés
Fel akartam kelni, hogy kimenjek a konyhába és ahogy felemeltem a fejem megroppant a gerincem. Akkor még ugye fájt..mostmár nem annyira, de nagyon félek. a "szárnyam"-nál....Most jelen pill törölközőt tekertem a gerincem köré..hogy szorosabban tartsa...mi történhet ?..csak egy ártalmatlan roppanás ?...segítség :S:S
2010. júl. 28. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik nap úgy roppant a gerincem, hogy több roppanással végigroppant az egész, de nem lett tőle semmi bajom.
2010. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Deus88 ***** válasza:

Nyugi az nem baj ahogy az ujjodba ropognak a porcok ugy a hátadba a gerinc is megroppanhat akár egész hosszan is.

Én például tudom ropogtatni a gerincem.

2010. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szokott ropogni. Ha nagyobb bajod lenne akkor megmozdulni se tudnál, rosszabb esetben le is bénulnál.
2010. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz, nem kell megijedni. Én azt olvastam valahol, hogy apró kis buborékok szétroppanása okozza az ízületeknél ezt a ropogó hangot. Valószínű elfeküdted, elgémberedett és mikor megmozdultál, hangot hallatott. Én már jártam csontkovácsnál is, na ott aztán volt csontzene:))
2010. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...most megnyugodtam :)... bár még picit fáj, ha úgy mozdulok, de már nem olyan vészes :) nagyon köszönöm :)
2010. júl. 28. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!