Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok ajánlani jó bőrgyógyá...

Tudnátok ajánlani jó bőrgyógyászt Budapesten anyajegy konzultációra és eltávolításra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy anyajegy az arcomon, a szám alatt, amit már régóta szeretnék eltávolítani (esztétikai és praktikai okok miatt), és most jutottam el oda, hogy valóban el akarok menni az ősszel egy orvosi konzultációra majd levetetni azt. Úgy olvastam ősztől tavaszig érdemes ezeket eltávolítani. Ha tudtok kedves, lelkiismeretes, profi orvost a témában kérlek írjátok le a nevét és elérhetőségét. A neten böngészve elég sok név felmerül, de konkrét tapasztalatokra volnék kíváncsi.

2019. aug. 21. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos konkrét tapasztalatom még nincs, de én is szeretném eltávolíttatni az egyik anyajegyem. Akiről csak jókat olvastam és számomra is meggyőző, az a Pataki Gergely doktor úr. Keress rá, szerintem nincs olyan ember aki rosszat írna róla, akár fórumokon, akár a közösségi oldalakon. Google értékelések: 74 értekelés és fullon 5 csillag, 4 nincs is.
2019. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!