Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Először cigizek. Amikor...

Először cigizek. Amikor letüdőztem párszor. Elkezdtem szédülni, hányingerem volt. Alig tudtam jérni. Ez szokásos? Vagy csak nem bírom a cigit? 16/f

Figyelt kérdés
A márkája Pal Mall slims green
2010. jún. 22. 18:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
"nem női és nem is szar. Finom mentolos íze van. Én nagyon szeretem. Szépen is áll a kezemben a hosszú vékony cigaretta."-Mint valami rossz buz_i...
2010. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
75%
slim cigi fiu kezében übergáz és überbužis
2010. jún. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

teljesen egyetértek az előttem szólóval.

de hát ki tudja,lehet,hogy tényleg meleg...

2010. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Biztos, hogy meleg! Csak még nem tud róla.

Egy darabig el tudod hitetni magaddal, hogy a cigi nyugtat meg, de ez hamar el fog múlni. Mondjuk még mindig jobb nikotin függőnek lenni, mint gyógyszer függőnek.

2010. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy százas !!!!

Most hagyd abba !!!!

Erős bagós vagyok, bár még nincs bajom, de tudom, hogy a tüdrák fog elvinni. Ha rászoksz, sosem fogod abbahagyni. Ha párkapcsolatod lesz, és a másik nem dohányzik, az rohadtul car.... majd egy hamutartót fog puszilgatni. A másiknak minden szempontból büdös a bagós ember. Ha szereted, akkor majd azt csinálod, mint én, hogy állandóan tisztálkodsz, fogat mosol, öblögetsz.

Írhatnám a rossz oldalait !!!!

SZOKJ LE MOST !!!!! Ne másokért, magadért !!!! Most még nem késő !!!

2010. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

érthető hogy szédültél. én is szédültem az első pár alkalommal. viszont vannak akik nem bírnak cigiket(pl bnőm nem tud elszívni semmilyen cigit ami nem mentolos mert rosszul lesz...)

és amúgy szerintem tökre nem tartozik ide hogy fiús vagy lányos a vékony cigi... de akkor ha nem vékonyat szívok leszbikus vagyok?-.-

2010. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
ha rendeset szivsz mindegy hogy fiu vagy lany vagy mert az az eredeti cigi de a vékonyat kifejezetten NŐKNEK találták ki. érted már buz!kám ??? és ne cigizz mert megdöglesz!!!!
2011. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
a vékony cigit a nőknek találták ki,ne szokj rá én is csak ritkán cigizek hogy ne szokjak rá.
2014. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem az első tüdőzésnél 2-3 órán át fájt a tüdőm és köhögtem pár percet.Ez különböző személyenként hogy hogyan szoksz hozzá a züdőzéshez.
2015. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Brian0 ***** válasza:
Enyhe nikotinmérgezésed volt. Ezt hozzászoktatással lehet elmulasztani, azaz cigizéssel. A nikotin az a fajta idegméreg, amit ha túladagolsz (nemdohányzó halálos dózisa egy 50kg-os ember esetén 18mg), szépen leáll a légzésed és meghaész, a kórházban az egyetlen dolog amit tehetnek, hogy nyomják beléd a mofriumot és kodeint, hogy igazából fel se fogd hogy meg fogsz halni, mert nikotinmérgezésre nincs ellenszer. kb 8-10 órás fullldoklással jár. Ami jó hír, hogy az természet adott neked egy tökéletes védelmi rendszert, az immunrendszered, ami jelez ha gáz van, veszélyben az életed. ezt volt a szédülés, hányinger. A szerencsések közé tartozol, aki nem bírja a dohányzást. azt javaslom, tartsd magad távol ettől a szenvedélytől, mert nagyon nagy bajod lehet belőle.
2015. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!